جعبه طلقی
جعبه طلقی

جعبه طلقی یک نوع بسته بندی شفاف است که كارايی و قابليت های آن همچون جعبه های مقوايی می باشد با اين تفاوت که جنس جعبه های طلقی بصورت پلاستیک شفاف و نسبت به وکیوم فرمینگ ضخیم تر می باشد و این باعث می شود محصول درون بسته بندی در معرض ديد خریدار قرار بگیرد تا خریدار هنگام خرید بتواند محصول درون بسته بندی را بصورت بصری بررسی نماید. این قابلیت تاثير به سزايی در فروش محصول دارد.

کاربرد

جعبه های طلقی در بسته بندی محصولاتی که تولید کننده آن قصد دارد علاوه بر پوشش یا بسته بندی، خود آن را نیز در معرض نمایش بگذارد، کاربرد دارد. در واقع محصول بدون خارج شدن از بسته بندی دیده می شود و خریدار به این صورت میتواند محصول را مورد بررسی قرار دهد.

معمولا جعبه های طلقی در بسته بندی محصولات فانتزی و تزئینی مانند شمع، اسباب بازی، وسایل کادویی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع جعبه های طلقی

دو نوع متداول از جعبه های طلقی شامل طلق مسطح و طلق وکیوم می شود که برای بسته بندی محصولات فانتزی مورد استفاده قرار می گیرند.

طلق مسطح

چاپ روی طلق مسطح به صورت افست یا سیلک می باشد.

طلق مسطح برای جلد دفتر و کتاب فانتزی، جعبه های طلقی، کیف ، فولدر، استندهای رو میزی کاربرد دارد.

طلق وکیوم

طلق وکیوم نوعی بسته بندی با شکل دلخواه (فرورفتگی و برآمدگی) است و توسط قالب های حرارتی تهیه و تولید می گردد. قالبهای بسته بندی طلقی دو نوع است : قالب cnc و قالب سربی.

نحوه تولید

همانطور که از اسمش پیداست از طلق تولید می شود و بنابر کارایی آن از گرماژ مختلف استفاده می شود.

واحد محاسبات طلق میکرون می باشد و با توجه به حجم و وزن محتوایی جعبه ، از ضخامت های متغیر ۱۵۰ میکرون تا ۵۰۰ میکرون تهیه می شوند. مناسبترین ضخامت برای تولید جعبه طلقی، ضخامت ۱۵۰ میکرون به بالا می باشد.

 تیغ زدن طلق با مقوا یا کارتن متفاوت میباشد و برای قالب زدن آن از دایکات حرارتی استفاده می شود.

جنس : این جعبه ها با استفاده از طلق  pp،  pvc و pet  تولید می شود.

جعبه طلقی
جعبه طلقی چاپ شده

قابلیت چاپ : چاپ روی این جعبه ها به دو صورت انجام میگیرد: چاپ چهار رنگ که به آن چاپ یووی یا افست می گویند، و چاپ سیلک که معمولا به صورت تک رنگ یا دورنگ انجام می شود .قابلیت چاپ باعث زیباتر شدن بسته بندی می شود و تولید کننده محصول می تواند از این قابلیت برای برند کردن محصول خود استفاده نماید.

دستگاه دایکات : از دستگاه دایکات یا دستگاه قالبزنی برای قالب زدن، خط تا و پرفراژ جعبه طلقی استفاده می شود. تیغ زدن انواع جعبه ها با ضخامت های مختلف توسط این دستگاه انجام می شود.

مزایا

این نوع بسته بندی به دلیل نمایش محصول داخل بسته بندی تاثیر بصری زیادی در نقطه فروش ایجاد می کند.

جعبه طلقی
جعبه های طلقی شفاف

شفافیت این نوع بسته بندی در صورت قرار گرفتن در نور بسیار مورد توجه قرار می گیرد. همچنین خریدار می تواند قبل از خرید و باز کردن بسته بندی، محصول مورد نظرش را مورد بررسی قرار دهد و سپس اقدام به خرید نماید.

جعبه طلقی تهران

صنایع وکیوم فرمینگ و بسته بندی استار پک در استان تهران و تمامی شهرهای ایران قادر به ارائه خدمات می باشد.

جعبه طلقی قیمت

لطفا برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

قمیت جعبه طلقی به عواملی مثل محصول، اندازه محصول و … بستگی دارد.

ارائه انواع جعبه های طلقی در شکال ها و اندازه‌های مختلف با قیمت مناسب

صنایع بسته بندی استارپک آمادگی ارائه خدمات به تمام ایران و به خصوص تهران را ، دارا می باشد.

برای تماس با ما و استعلام قیمت لطفا با ما تماس بگیرید

برای ثبت سفارش بسته بندی جعبه طلقی لطفا از لینک زیر استفاده نمایید

نمونه کارهای جعبه طلقی ما

سفارش بسته بندی